Урыссулылар Балаларны яклау көнен билгеләп үтте

2023 елның 2 июне, җомга

Район мәдәният йорты каршындагы паркта матур бәйрәм чарасы узды.

Чарада район балалары катнашты. Районның иҗат коллективлары концерт тематик номерлары белән чыгыш ясады. Район башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Сергей Рузанов, балаларны һәм аларның әти-әниләрен бу искиткеч бәйрәм белән котлап, барысына да дөньяның барлык иминлекләрен теләде, ярышларда һәм хәрәкәтчән уеннарда актив катнашырга, балаларның ата-аналарыннан бүләкләр сорарга законлы хокукыннан файдаланырга чакырды...

Шул ук вакытта «Янарыш» паркында яшьләр бүлеге «Scooter Day»ярышын үткәрде. Төрле яшь төркемнәрендәге малайлар бормалы юллар һәм трамплиннар буенча скутерда йөрүнең югары классын күрсәттеләр. Ахырда җиңүчеләргә һәм призерларга грамоталар һәм татлы бүләкләр өләшенде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: